800
۰
رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان:

برگزاری کارگاه خیاطی با هدف اشتغال‌زایی زنان سرپرست خانوار

رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: با هدف اشتغال‌زایی زنان سرپرست خانوار کارگاه خیاطی توسط کانون جهادگران سرزمین نخل و آفتاب برگزار شد.
برگزاری کارگاه خیاطی با هدف اشتغال‌زایی زنان سرپرست خانوار
محمدرضا گمشادزهی در گفتگو با شستون بیان کرد: با همکاری کانون جهادگران سرزمین نخل و آفتاب، اداره ورزش و جوانان و فنی و حرفه‌ای شهرستان برای بانوان سرپرست خانوار کارگاه آموزش خیاطی برگزار شد.

وی افزود: این کارگاه با هدف اشتغال‌زایی، توانمندسازی بانوان و درآمدزایی برای تعداد ۱۰ نفر از زنان سرپرست خانوار برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان ادامه داد: زنان سرپرست خانواری که در این کارگاه شرکت کردن آموزش‌هایی از قبیل طراحی الگو، برش و دوخت انواع لباس زنانه به آن‌ها ارائه شد که می‌توانند در این زمینه مشغول به فعالیت شوند و استقلال مالی داشته باشند.

گمشادزایی تصریح کرد: ایجاد اشتغال و کسب درآمد با توجه به شعار سال که مقام معظم رهبری توصیه فرمودند مردم در اقتصاد و تولید مشارکت داشته باشند، در دستور کار انجمن‌های مردم نهاد شهرستان قرار گرفت و طرح کارگاه خیاطی برای زنان سرپرست خانوار که توسط یکی از انجمن‌های مردم نهاد شهرستان برگزار شد در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری بوده است.

انتهای خبر/
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۳۴
کد مطلب: 27596
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *