800
۰
رئیس اداره ورزش و جوانان سیب و سوران:

حضور پر شور در انتخابات امنیت ملی کشور را به ارمغان می‌آورد

رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان گفت: مردم کشورمان حساسیت حضور در پای صندوق رأی را درک کرده و باور دارند حق سرنوشت و تعیین حق شهروندی با انتخابات به منصه بروز و ظهور خواهد رسید و نتیجه حضور پر شور و باشکوه در انتخابات امنیت ملی کشور را به ارمغان می‌آورد.
حضور پر شور در انتخابات امنیت ملی کشور را به ارمغان می‌آورد
محمدرضا خاکی زهی در گفتگو با خبرنگار شستون بیان کرد: هر رأی جامعه ورزش و جوانان برای کشور بسیار باارزش و بااهمیت است و ما با رأی خود سرنوشتمان را تعیین می‌کنیم؛ ورزشکاران سیب و سورانی همگام با اقشار مختلف جامعه در جهت اعتلای ایران اسلامی و ضمن ترغیب مردم، نقش سازنده تک‌تک افراد در سرنوشت را تبیین خواهند کرد.

وی افزود: تعیین حق سرنوشت یک امر عقلانی و شرعی است و هر شخصی باید حضور در انتخابات را برای خود مهم قرار دهد. مردم کشورمان حساسیت حضور در پای صندوق رأی را درک کرده و باور دارند حق سرنوشت و تعیین حق شهروندی با انتخابات به منصه بروز و ظهور خواهد رسید و نتیجه حضور پر شور و باشکوه در انتخابات امنیت ملی کشور را به ارمغان می‌آورد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیب و سوران ادامه داد: همه بر عملکرد و برنامه‌های دولت مردمی سیزدهم آگاه هستیم و می‌توانیم گواهی برحق در جهت تلاش‌ها جهت جبران کمبودها و کاستی‌ها باشیم، بنابراین حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری می‌تواند پشتیبان، حامی و ادامه‌دهنده راه خدمتگزاران این نظام به‌ویژه شهید رئیسی و همراهانش و همچنین نویدبخش توسعه و آبادانی کشور باشد.

وی با تأکید بر اینکه حضور ورزشکاران در انتخابات یک امر ضروری و واجب است، ادامه داد: امیدوارم ورزشکاران ما با حضور خود همان‌طور که در عرصه‌های ورزشی می‌درخشند، در این عرصه هم با حضور پررنگ و پر از عشق بدرخشند و صفحه جدیدی را برای نسل آینده ایجاد کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سیب و سوران در پایان باتوجه‌به اهمیت انتخابات، گفت: همچون ادوار گذشته، وظیفه خودم می‌دانم تا در این انتخابات شرکت کنم و به‌پای صندوق‌های رأی بروم تا در تعیین سرنوشت خودم و کشورم سهیم باشم و از همین تریبون تمام اقشار جامعه به‌ویژه ورزشکاران سیب و سورانی را جهت حضور پرشور در انتخابات دعوت می‌نمایم.

انتهای خبر/
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۴
کد مطلب: 27652
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *