800
۰
عضو شورای اسلامی شهر سیب:

مشارکت حداکثری در انتخابات موجب ناکامی دشمنان می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر سیب گفت: مشارکت حداکثری موجب تقویت نظام و ناکامی دشمنان حضور حداکثری در انتخابات تکلیف عقلی و شرعی است که موجب حفظ جمهوریت نظام است.
مشارکت حداکثری در انتخابات موجب ناکامی دشمنان می‌شود
جاسم پیام در گفتگو با خبرنگار شستون عزت‌مندی، وفاق ملی، اقتدار ملی، استقلال، تحکیم نظام، آبروی اسلام، آبروی ملت و تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران را به‌عنوان عوامل و آثار لزوم حضور حداکثری عنوان کرد و افزود: درست در نقطه مقابل خواست دشمنان، همه ما باید در انتخابات حضور فعالی داشته باشیم. انتخابات، آبروی ملی است. انتخابات، یکی از شاخص‌های رشد ملی است. انتخابات، وسیله‌ای برای عزت ملی است و حضور پرشور در انتخابات است که نظام جمهوری اسلامی را تحکیم می‌کند.

وی افزود: انتخابات پایه‌های انقلاب را مستحکم می‌نماید، استقامت کشور را در مقابل دشمنی‌ها بالا می‌برد و دشمن را از طمع ورزیدن به کشور و از فکر ضربه‌زدن و توسعه و فساد و فتنه منصرف می‌کند.

عضو شورای شهر سیب با بیان اینکه مشارکت حداکثری موجب تقویت نظام و ناکامی دشمنان حضور حداکثری در انتخابات تکلیف عقلی و شرعی است که موجب حفظ جمهوریت نظام است، ادامه داد: انتخابات یک مسئله بسیار مهم است؛ چراکه پشتوانه امنیت و اقتدار ملی انتخابات و برگزاری آن با حضور حداکثری مردم است.

پیام با بیان اینکه حاکمیت و استقلال، نیاز به حفظ و پاسداری دارد؛ افزود: یکی از توانایی‌ها و راه‌های حفظ استقلال، حضور حداکثری در انتخابات است. به‌عبارت‌دیگر شرکت‌کنندگان در انتخابات با توجه کامل به این موضوع مهم در عرصه فعالیت‌های انتخاباتی، می‌توانند از تمامیت ارضی کشور حراست و مراقبت کنند و استقلال کشور را از بیگانگان را حفظ نمایند.

وی اظهار داشت: یکی از مسائل مهمی که در آموزه‌های دینی به آن اهمیت داده شده است، اتحاد و همبستگی است؛ و در قرآن کریم از اتحاد به‌عنوان نعمت یاد شده. در آیة «وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللهِ جَميعاً وَ لاتَفَرَّقُوا؛ و همگی به ریسمان الهی چنگ بزنید و از اختلاف و پراکندگی بپرهیزید.» منظور از عدم تفرقه در این آیه، اجتماع مسلمانان است به‌گونه‌ای که فواید این اجتماع نصیب آنان گردد؛ چراکه در غیر این صورت، موجب زوال قدرت آنان و شکستشان خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر سیب در پایان ضمن دعوت از حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات، بیان کرد: یکی از عوامل مهم شکل‌گیری و استمرار عزت‌مندی در سطوح داخلی و خارجی، حضور همه‌جانبه مردم در عرصه انتخابات و مشارکت سیاسی است؛ زیرا جامعه‌ای عزت‌مند است که از پشتوانه و سرمایه اجتماعی بیشتر برخوردار باشد و همه مردم در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی حضور داشته باشند.

انتهای خبر/
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۰۴
کد مطلب: 27653
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *