800
۰
امام‌جمعه روستای ناهوک:

مشارکت حداکثری باعث ناامیدی دشمنان می‌شود

امام‌جمعه اهل سنت روستای ناهوک سراوان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات یأس و ناامیدی را برای دشمن به دنبال خواهد داشت و چنانچه ما در انتخابات شرکت نکنیم ممکن است فردی که از نظر ما اصلح است رأی نیاورد و این ضرر متوجه خود مردم خواهد شد.
مشارکت حداکثری باعث ناامیدی دشمنان می‌شود
مولوی عبدالوهاب حسین بر در گفتگو با شستون بیان کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و قانونی هر مسلمان است که باید به این وظیفه خود به نحو احسن عمل کند؛ در پانزدهم تیرماه دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کشور برگزار می‌شود که از تمامی مردم دعوت می‌شود مشارکت حداکثری داشته باشند.

وی با بیان اینکه خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید امانت را به اهل آن بسپارید، افزود: در دور دوم انتخابات دو نامزد قرار دارد که وظیفه داریم به فرد اصلح رأی دهیم.

امام‌جمعه روستای ناهوک ادامه داد: مشارکت حداکثری در انتخابات یأس و ناامیدی را برای دشمن به دنبال خواهد داشت و چنانچه ما در انتخابات شرکت نکنیم ممکن است فردی که از نظر ما اصلح است رأی نیاورد و این ضرر متوجه خود مردم خواهد شد.

مولوی حسین بر خاطرنشان کرد: به عنوان یک روحانی بلوچ اهل سنت از روستای هوشک سراوان تمامی مردم را به شرکت در انتخابات دعوت می‌کنم و وظیفه داریم برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدمی راسخ و محکم برداریم.

انتهای خبر/
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب: 27654
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *