800
۰
آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس:

با مشارکت حداکثری دین خود را به خون شهدا ادا کنیم

آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس گفت: با مشارکت حداکثری در انتخابات دین خود را به خون شهدا و کشور ادا کنیم چرا که برای انقلاب اسلامی و پاسداشت از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی جان داده‌ایم.
با مشارکت حداکثری دین خود را به خون شهدا ادا کنیم
جمعه حسین بر در گفتگو با شستون بیان کرد: در تمامی دنیا انتخابات برگزار می‌شود و در کشور عزیزمان ایران نیز هرچند سال انتخابات مختلف برگزار می شود اما مستکبرین نگاه خود را به انتخابات ایران معطوف کرده چرا که با کشور ما دشمنی و اختلاف دارند و نمی‌خواهند پیشرفت داشته باشیم.

وی افزود: از تمام مردم ایران زمین به خصوص مردم سیستان و بلوچستان و علی الخصوص جامعه ایثارگران، جانبازان و آزادگان تقاضا دارم برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات شرکت کنند چرا که حق قانونی همه شرکت در انتخابات است.

آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: ما برای انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان داده‌ایم پس به جهت پاسداشت خون شهدا وظیفه داریم در انتخابات پرشور مشارکت داشته باشیم.

حسین بر خاطرنشان کرد: وظیفه داریم به عنوان قوم بلوچ در انتخابات شرکت و یک رئیس جمهوری با رأی بالا را انتخاب کنیم که بتواند در سازمان‌های بین‌المللی از حق مردم ایران دفاع کند.

وی تصریح کرد: از نظر قانونی و شرعی بر همه ملت ایران واجب است که در انتخابات شرکت و دین خود را به کشور ادا کنند و اگر مشارکت نداشته باشند یاوه گویان در آن سوی مرزها علیه کشور دسیسه خواهندکرد پس با شور، با قدرت و توان مضاعف در انتخابات روز جمعه شرکت داشته باشیم.

انتهای خبر/
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب: 27655
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *