800
۰
امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان:

انتخابات عرصه مهم سیاسی و اجتماعی است

امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان گفت: انتخابات عرصه مهم سیاسی و اجتماعی در کشور محسوب می‌شود که افراد واجد شرایط رأی‌دادن با رأی خود در سرنوشت خود مشارکت می‌کنند.
انتخابات عرصه مهم سیاسی و اجتماعی است
مولوی سید عبدالصمد ساداتی در گفتگو با شستون بیان کرد: امروز روز سرنوشت‌سازی برای ملت ایران است که مردم کشور برای انتخاب رئیس‌جمهور به‌پای صندوق‌های رأی حضور دارند و برای چهار سال آینده رئیس‌جمهور را انتخاب می‌کنند.
 
 وی افزود: انتخابات عرصه مهم سیاسی و اجتماعی در کشور محسوب می‌شود که افراد واجد شرایط رأی‌دادن با رأی خود در سرنوشت خود مشارکت می‌کنند که همه باید از این حق قانونی و دینی خود برای تعیین سرنوشت و انتخاب رئیس‌جمهور استفاده کنند.
 
 امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان ادامه داد: اگر از حق رأی خود استفاده نکنیم درواقع حق خود را سوزانده‌ایم پس چگونه می‌توانیم مدافع حق باشیم؛ لذا توصیه می‌کنم به مردم عزیز کشورمان و استان که برای داشتن ایرانی آباد و مقتدر داشته باشند مشارکت داشته باشند و اقتدار خود را با دادن رأی خود در انتخابات سرنوشت‌ساز نشان دهند.
 
 لازم به ذکر است مولوی سید عبدالصمد ساداتی امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان با حضور در شعبه نگاران واقع در بولوار معلم رأی خود را به صندوق انداخت.
 
 انتهای خبر/
جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب: 27663
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *