800
۰
دبیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سیب و سوران:

ترویج بی حجابی هدف دشمن در جنگ نرم

دبیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سیب سوران گفت: ورود فضای مجازی به کانون خانواده‌ها یکی از دلایل بی‌عفتی و بی‌حجابی در جامعه است، امروز دشمنان نظام اسلامی با جنگ نرم به دنبال تغییر رفتارها، آرمان‌ها، تضعیف روحیه انقلابی و ایجاد انحراف در خط و مشی انقلاب هستند.
ترویج بی حجابی هدف دشمن در جنگ نرم
فرهاد سپاهی در گفتگو با خبرنگار شستون بیان کرد: خانواده‌ها نقش مهمی در تربیت فرزندان دارند و حجاب مسئله مهمی است که از درون خانواده‌ها شکل می‌گیرد و رعایت آن نه‌تنها زنان بلکه مردان را هم شامل می‌شود.

وی افزود: امروز دشمنان نظام اسلامی با شیوه‌ها و روش‌های مختلف در تلاش برای خارج‌کردن جوانان ما از مسیر اصلی انقلاب و کشاندن فرهنگ غنی جامعه به بیراهه است.

دبیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سیب و سوران با اشاره به اهمیت عفاف و حجاب در جامعه، عنوان کرد: حجاب فریضه‌ای است که درک آن فرصت قضا ندارد؛ عفاف و پاک‌دامنی مورد تأکید دین مبین اسلام و مهم‌ترین عنصر شخصیت زنان در جامعه اسلامی به شمار می‌رود و ایجاد امنیت اجتماعی و هویت‌بخشی از کاربردهای اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است.

سپاهی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد رعایت حجاب و عفاف در جامعه، خاطرنشان کرد: عفاف و حجاب بانوان باعث افتخار، سنگین‌شدن آبرو، حفظ کرامت و ارزش آنها در جامعه خواهد شد و متقابلاً عدم رعایت حجاب و عفاف آثار مخرب و ماندگاری بر اخلاق و سیاست جامعه را نیز در پی خواهد داشت.

دبیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سیب و سوران اذعان کرد: رعایت حجاب و عفاف در ایجاد آرامش، امنیت و استحکام نهاد خانواده‌ها نقش بسزایی دارد و در حقیقت تقویت و تعالی نهاد خانواده و احیای هویت واقعی یک زن مسلمان با بهره‌گیری از سیره فاطمی علیهاالسلام و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه میسر خواهد شد.

سپاهی در ادامه ورود فضای مجازی به کانون خانواده‌ها را یکی از دلایل بی‌عفتی و بی‌حجابی در جامعه برشمرد و اظهار کرد: امروز دشمنان نظام اسلامی با جنگ نرم به دنبال تغییر رفتارها، آرمان‌ها، تضعیف روحیه انقلابی و ایجاد انحراف در خط و مشی انقلاب هستند.

وی با تأکید بر اینکه تغییر و تخریب سبک زندگی اسلامی و ایرانی خانواده‌ها از خطرناک‌ترین پیامدهای شبکه‌های اجتماعی است، اظهار کرد: رویکردی که در فضای مجازی به چشم می‌خورد نشان از تلاش دشمنان برای هویت‌زدایی فرهنگی، فروپاشی بنیان خانواده‌ها و ایجاد سستی در باورهای دینی و مذهبی ملت بزرگ ما دارد که برای مقابله با توطئه‌های دشمنان باید هوشیارانه عمل کرد.

سپاهی در پایان خاطرنشان کرد: امروز وجود امنیت و سلامت اخلاقی مورد تأیید مردم و نیاز مبرم جامعه است و بانوان ایران اسلامی باید با الگوگیری از سیره حضرت زهرا (س) به حجاب، عفاف و ارزش‌های والای اسلامی پایبند باشند.

انتهای خبر/
سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب: 27673
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *