800
۰

عطر افشانی مزار شهدای گمنام توسط دانش آموزان سراوانی+ تصویر

جمعی از دانش آموزان بسیجی شهرستان سراوان به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی مزار شهدای گمنام این شهرستان را عطر افشانی کردند.
عطر افشانی مزار شهدای گمنام توسط دانش آموزان سراوانی+ تصویر
به گزارش شستون، جمعی از دانش آموزان بسیجی شهرستان سراوان به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی ضمن تجدید بعت با آرمان های شهدا، مزار شهدای گمام شهرستان را عطر افشانی و غبار روبی کردند.

 حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در حاشیه این مراسم  بیان کرد: بصریت و تلاشی که شهدا برای انقلاب و کشور داشته اند موجب ایجاد تحول و تحقق در بسیاری از مسائل معنوی و ارزشی شده  که دنیا به سمت و سویی به خود گرفته که خواستگاه اصلی فلسفه وجودی بشر ایجاد شده است.


 وی افزود: دانش آموزان بسیجی به عنوان اینکه در آینده تمامی امورات و برنامه ریزی کشور را در دست خواهند گرفت باید به چنین موضوعاتی توجه داشته باشند که توکل و توجه به خداوند متعال موجب پیروزی خواهد شد.

 امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس و چهل سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران می گذرد، دشمن توطئه های زیادی را انجام داده اما با توکل به خداوند متعال مقابل تمامی توطئه های دشمن ایستاده و پیروز شده ایم.


حجت الاسلام و السملمین بامری خاطر نشان کرد: باید به آرمان ها، راه، هدف و گفتمان شهدا توجه داشته باشیم و اگر به این موضوع بی توجه باشیم مسیر را گم خواهیم کرد و در باتلاقی پر از خوار و خاشاک فرو خواهیم رفت.

وی با بیان اینکه شهدای دانش آموزی با بصیرت و دشمن شناسی به موقع در میدان وارد شدند، تصریح کرد: دشمن امروز جرعت ندارد که به مرزهای جمهوری اسلامی ایران نزدیک شود اما در فضای مجازی در حال توطئه است به خصوص در استان سیستان و بلوچستان که قومیت خود فرصت برای وحدت و همگرایی است برای اختلاف و افتراق استفاده می کند که باید هوشیار باشیم.

امام جمعه شهرستان سراوان در پایان به دانش آموزان توصیه کرد تا در این برهه از زمان با دشمن شناسی به موقع توطئه های دشمنان را خنثی و در راستای وحدت میان فرق های مختلف دین اسلام گام بردارند.انتهای پیام/ 
پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب: 15911
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *