800
۰
رئیس مجلس شورای اسلامی:

سکوت خائنان و وطن‌فروشان از شهادت جوانان شجاع مملکت در حوادث تروریستی از چشم مردم ایران دور نخواهد ماند

رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن تسلیت شهادت مظلومانه مرزبانان در هنگ مرزی سراوان، گفت: سکوت خائنان و وطن‌فروشان از شهادت جوانان شجاع مملکت در حوادث تروریستی از چشم مردم ایران دور نخواهد ماند.
سکوت خائنان و وطن‌فروشان از شهادت جوانان شجاع مملکت در حوادث تروریستی از چشم مردم ایران دور نخواهد ماند
به گزارش پایگاه خبری شستون، محمدباقر قالیباف در صحن علنی امروز (دوشنبه، یکم خردادماه) در نطق پیش از دستور، بیان کرد: شهادت مظلومانه مرزبانان در هنگ مرزی سراوان قلب مردم ایران را به درد آورد. شهادت این جوانان سرافراز را به خانواده‌های آنان، نیروهای مسلح، فرماندهی مرزبانی و آحاد ملت شریف ایران اسلامی صمیمانه تسلیت می‌گویم.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سکوت و رضایت ضمنی خائنان و وطن‌فروشان از شهادت جوانان شجاع مملکت در حوادث تروریستی از چشم مردم ایران دور نخواهد ماند. فریاد این نااهلان در زمان مجازات قاتلان و تروریست‌ها بلند است. اما هنگام شهادت جوانان رعنای این مرزوبوم سکوت می‌کنند. هر کسی که به وطن خود پشت کند و با دشمنان ایران یکدل و یک‌صدا شود چنان سیلی محکمی از مردم ایران خواهد خورد که در تاریخ ماندگار خواهد شد.
 
وی گفت: همچنین فرارسیدن سالروز شهادت سردار سرافراز و قهرمان واقعی ملت ایران شهید محمد بروجردی را گرامی می‌دارم، ایثار و رشادت آن شهید در مبارزه با اشرار و ضدانقلاب و دشمنان مردم ایران در منطقهٔ غرب کشور و کردستان جاودانه خواهد بود.

انتهای خبر/ س https://asrehamoon.ir/vdciquazrt1aqq2.cbct.html
 
دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب: 26500
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *