800
۰
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان:

ارتقای سطح آگاهی‌های حقوقی مردم اولویت قرار گیرد

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان بر افزایش ارتقای آگاهی‌های حقوقی جامعه توسط مسئولان متولی به‌ویژه سازمان بسیج حقوق‌دانان سیستان و بلوچستان تأکید کرد.
ارتقای سطح آگاهی‌های حقوقی مردم اولویت قرار گیرد
به گزارش پایگاه خبری شستون به نقل از زاهدنیوز، موسی عباس‌زاده محمودی در دیدار با ابوالحسن رضایی رئیس سازمان بسیج حقوق‌دانان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بسیاری از چالش‌ها و مشکلاتی که امروز با آن سرکار داریم به دلیل نقض قوانین و مقررات است.

وی افزود: شناخت مردم نسبت حقوق و تکالیف خودشان و قوانین و مقررات موجود بسیار کم است که این مهم باید در دستور کار سازمان بسیج حقوق‌دانان استان باشد تا در راستای ارتقای آگاهی‌های عمومی جامعه بیش‌ازپیش تلاش کند.

محمودی تأکید کرد: تمام تلاش ما در مجموعه رعایت حال مردم بوده است و در تمامی موارد تا جایی که قانون اجازه داده از ابزار‌های تخفیفی و حمایتی استفاده شده است؛ لذا موضوع تبیین قوانین برای بازاریان، کسبه و مردم بسیار می‌تواند در کاهش بروز تخلفات تأثیر‌گذار باشد.

در ادامه رئیس سازمان بسیج حقوق‌دانان استان نیز با تأکید بر اینکه این سازمان آمادگی دارد تا بخشنامه‌های حقوقی که مرتبط با بخش‌های مختلف صنفی است را از طریق بسیج اقشار پیگیری نموده و در اختیار آن‌ها قرار دهد تا ضمن اشراف به قوانین و مقررات حوزه کاری خود از بروز مشکلات و تخلفات احتمالی جلوگیری شود.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcjayevhuqemhz.fsfu.html
 
دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب: 26526
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *