800
۰
همزمان با سراسر کشور برگزار شد؛

تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد، ایثار و شهادت در زادگاه خورشید ایران

فرمانده سپاه شهرستانی سراوان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور از تعداد ۱۳ نفر از آزادگان، رزمندگان و پیشکسوتان سراوانی با حضور مسئولین تجلیل شد.
تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد، ایثار و شهادت در زادگاه خورشید ایران
به گزارش پایگاه خبری شستون، همایش تجلیل از پیشکسوتان ، آزادگان و رزمندگان با حضور امام جمعه سراوان، فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه شهرستانی و جمعی از مسئولین و بسیجیان در نمازخانه سپاه برگزار شد.

علی ثمره حسینی فرمانده سپاه شهرستانی سراوان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: در آستانه چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس توفیق حاصل شد تا از پیشکسوتان عرصه جهاد، ایثار و شهادت، افرادی که در آن زمان با همه وجود بهترین چیزی که در اختیار داشتند یعنی جان خود را در طبق اخلاص بگذارند و در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کنند، تجلیل داشته باشیم.

وی افزود: در این همایش از ۱۳ نفر از آزادگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس با هدف انتقال ارزش‌های دفاع مقدس تجلیل صورت گرفت.

فرمانده سپاه شهرستانی سراوان تصریح کرد: همچنین برنامه‌ریزی شد و تعدادی از جوانان که سه نسل با آن زمان فاصله داشتند در این مراسم محوری شرکت کنند تا شاهد حماسه آفرینی رزمندگان و جوانان آن روز که در جبهه حضور داشتند باشند.

ثمره حسینی تصریح کرد: امروز جوانان و نوجوانان در جبهه دیگر که استکبار جهانی طراحی کرده و همه توان خود را به کار گرفته خصوصا در فضای مجازی بتوانند مانند نسل اول انقلاب که جانانه از انقلاب و اسلام ناب محمدی دفاع کردند در این عرصه و جایگاه نقش آفرینی کنند و نقش خود را در انقلاب و پیشرفت نظام به نحو شایسته ایفا کنند.

انتهای خبر/
چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۴
کد مطلب: 26745
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *