800
۰
در مرکز MMT بیمارستان رازی سراوان انجام می‌شود؛

ارائه خدمات درمان سوءمصرف مواد مخدر به ۱۲۰۰ بیمار در ماه

در تنها مرکز MMT دولتی شهرستان سراوان، ماهانه به ۱۲۰۰ بیمار جهت درمان سوءمصرف مواد مخدر خدمات ارائه می‌گردد.
ارائه خدمات درمان سوءمصرف مواد مخدر به ۱۲۰۰ بیمار در ماه
 به گزارش پایگاه خبری شستون؛ مرکز  MMT یک واحد دولتی و بهترین مرجع برای کنترل رفتارهای پرخطر بیماران محسوب می‌شود که خدماتی از قبیل روان‌پزشکی و روان‌شناسی بالینی را به بیماران ارائه می‌دهد.
 
 فعالیت عمده مراکز  MMT درمان‌های نگهدارنده با داروهای آگوئنیست در کنار درمان‌های دارویی به بیماران و یاری رساندن به مددجوان است تا رفتار و افکار خود را بپذیرند و یا سازگاری بهتری داشته باشند.
 
 
 در مرکز بیمارستان رازی سراوان نیز روزانه به ۴۰ بیمار خدماتی شامل ویزیت پزشک، توزیع داروی متادون و انجام انواع تست‌های غربالگری صورت می‌گیرد.
 

 در همین راستا محمود کهن‌سال، رئیس بیمارستان رازی سراوان گفت: در مرکز MMT بیمارستان رازی سراوان روزانه ۴۰ بیمار و مجموعاً ماهانه حدود ۱۲۰۰ خدمت به مددجویان ارائه می‌گردد.

 وی اظهار داشت: خدمات شامل خدمت روان‌شناختی، ویزیت پزشک، توزیع داروی متادون، انجام انواع تست‌های غربالگری مانند تست HIV به‌منظور دریافت درمان نگهدارنده انجام می‌شود.
 
 
 رئیس بیمارستان رازی سراوان خاطرنشان کرد: افرادی که قصد دریافت این خدمات را دارند، ابتدا توسط پزشک مرکز ویزیت و پس از تعیین دوز دارو جهت انجام خدمات روان‌شناختی، پرستاری و دریافت داروی متادون وارد مرکز می‌شوند.
 
 انتهای خبر/
 
 
يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۴۷
کد مطلب: 27291
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *