800
۰
رئیس هیئت تکواندو سیستان و بلوچستان خبر داد:

برگزاری کمپ ۳ روزه تکواندو در زاهدان با حضور سرمربیان تیم ملی

رئیس هیئت تکواندو سیستان و بلوچستان از برگزاری کمپ تکواندو در بخش دختران با حضور سرمربیان و مربیان تیم ملی در زاهدان خبر داد.
برگزاری کمپ ۳ روزه تکواندو در زاهدان با حضور سرمربیان تیم ملی
محمدرضا طاهری نسب در حاشیه بازدید از باشگاه تکواندو دختران در شهرستان سراوان که با حضور خیران ورزشی صورت گرفت، در گفتگو با شستون از برگزاری کمپ تکواندو با حضور مربیان تیم ملی تکواندو از ۲۹ فروردین به مدت سه روز در زاهدان خبر داد.

وی افزود: هیئت تکواندو استان در سال جدید برنامه‌های خود را عملی می‌کند که مهم‌ترین برنامه هیئت استان حضور تیم ملی نوجوانان در بخش دختران و حضور سرمربیان و مربیان تیم ملی تکواندو در شهر زاهدان سیستان و بلوچستان با حضور دختران تکواندوکار استان‌های هم‌جوار و خود استان در تمامی رده‌های سنی برگزار می‌شود.

رئیس هیئت تکواندو سیستان و بلوچستان ادامه داد: هدف از برگزاری کمپ سه‌روزه تکواندو ارتقای سطح فنی تکواندوکاران است تا بتوانیم گام مؤثری در این زمینه برداشته باشیم.

طاهری نسب خاطرنشان کرد: با همکاری مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و در اردیبهشت‌ماه مسابقات ۶ جانبه تکواندو پس از چندین سال به میزبانی زاهدان در استان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در ابتدای سال و از طریق هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو با خیرین ورزشی ارتباط گرفتیم که برای اولین‌بار به ورزش تکواندو حضور یافتند که بتوانیم در حوزه فنی و کمک‌های تجهیزاتی از حضور خیرین بهره‌مند شویم.

علی امیرزاده، رئیس گروه کارآفرینی و نیکوکاری ورزشی آرتام از اردبیل نیز در حاشیه بازدید از باشگاه تیم تکواندو دختران سراوان بیان کرد: در حوزه ورزش به‌ویژه تکواندو در قسمت خیریه و تکنیک‌های فنی در خدمت ورزشکاران سراوانی باشیم.

وی گفت: باتوجه‌به تعاریفی که از استعدادهای تکواندوکاران سراوانی به‌ویژه دختران تکواندوکار شنیدیم به سراوان آمدیم تا از نزدیک بازدید انجام دهیم، برخی از کمبودها مشاهده شد که طبق قولی که دادیم تأمین و هدیه خواهیم کرد.

انتهای خبر/
پنجشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۰
کد مطلب: 27407
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *