800
۰
امام‌جمعه سراوان:

مشارکت قوی مردم انقلابی ایران مشتی بر دهان یاوه‌گویان است

امام‌جمعه سراوان گفت: مشارکت قوی مردم انقلاب اسلامی ایران امروز در پای صندوق‌های رأی مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان عالم است.
مشارکت قوی مردم انقلابی ایران مشتی بر دهان یاوه‌گویان است
به گزارش پایگاه خبری شستون؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی بامری بیان کرد: در نقاط مختلف ایران مراسم چهلم شهدای خدمت برگزار شد؛ آیت الله رئیسی شخصیتی که تحول ایجاد کرد و آرمان‌ها را زنده و ارزش‌ها را احیا کرد پس نباید این چنین شخصیت برجسته را از یاد برد.

وی افزود: هر فردی در عالم اخلاص داشته و در مسیر خدا تلاش کرده در دل‌ها ماندگار می‌‌شود؛ نوع برخورد با دشمنان را می‌دانست، توطئه دشمنان را می‌شناخت امید است در انتخابات امروز شخصیتی در تراز انقلاب اسلامی مانند آیت الله رئیسی انتخاب شود؛

امام جمعه سراوان ادامه داد: میانگین سالی یک انتخابات در انقلاب بوده، انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی است، همه ارکان نظام را مردم انتخاب می‌کنند که باعث منحصر به فرد شدن انقلاب شده است.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین بامری با اشاره به تلاش دشمن برای خدشه وارد کردن به جمهوریت انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی مردم سالار دینی و به معنای واقعی کلمه مردمی است و این مردم هستند که در سرنوشت خود مشارکت دارند.

وی تصریح کرد: مشارکت مردم سراوان از صبح زود در صفوف منسجم برای رأی‌گیری حضور داشتند که نشان از انقلابی بودن مردم این شهرستان دارد که باید مسئولین قدر دانی این مردم انقلابی باشند تا توطئه دشمنان نقش بر آب شود.

امام‌جمعه سراوان اذعان کرد: یقینا مردم جواب دندان‌شکن و دشمن‌شکن با حضور در پای صندوق‌های رأی به دشمنان خواهند داد و با مشارکت قوی که امروز در ایران اسلامی ایجاد می‌شود مشتی بر دهان یاوه گویان زده خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین بامری با اشاره به قرارگرفتن در آستانه روز مباهله، گفت: روز مباهله روزی بسیار ارزشمند است نباید ایام‌های برجسته اسلام را فراموش کنیم، باید گرامی بداریم و به آن توجه کنیم؛ روز مباهله روز تجلی توحید، نبوت و امامت و روز حقانیت اسلام است و می‌توان به عنوان روز سرنوشت ساز برای اثبات حقانیت اسلام یادکرد.

انتهای خبر/
جمعه ۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب: 27644
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *