800
۰
نماینده حوزه انتخابیه سراوان:

تشکل‌های مردم نهاد سرمایه غنی برای آبادانی جامعه

نماینده حوزه انتخابیه سراوان گفت: تشکل‌های مردم نهاد به عنوان سرمایه‌های غنی اجتماعی برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی هستند که با استفاده از پتانسیل‌ها و توانمندی‌های آن‌ها می‌توان به تحقق برنامه‌ها، توسعه و آبادانی حوزه انتخابیه سرعت بخشید.
تشکل‌های مردم نهاد سرمایه غنی برای آبادانی جامعه
به گزارش پایگاه خبری شستون؛ محمدنور دهانی در دیدار با اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه حیدرکرار سراوان ضمن قدردانی از فعالیت‌های جهادگرانه و داوطلبانه موسسه خیریه حیدرکرار، بیان کرد: برای حل بسیاری از مشکلات موجود حوزه انتخابیه، نیازمند سازمان‌های غیردولتی و مردم نهاد هستیم.

وی افزود: تشکل‌های مردم نهاد به عنوان سرمایه‌های غنی اجتماعی برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی هستند که با استفاده از پتانسیل‌ها و توانمندی‌های آن‌ها می‌توان به تحقق برنامه‌ها، توسعه و آبادانی حوزه انتخابیه سرعت بخشید.

نماینده حوزه انتخابیه سراوان تصریح کرد: بدون تردید خدمت خالصانه از جنس مردم برای مردم در تقویت پیوندهای اجتماعی است و دین اسلام هم مشارکت مردم را در فرآیندهای سیاسی و اجتماعی به عنوان یک ارزش اجتماعی متعالی قلمداد می‌کند.

دهانی یادآور شد: از طرح‌ها و ایده‌های سازمان‌های مردم‌ نهاد برای رفع مشکلات حوزه‌ انتخابیه استقبال می‌کنیم و با تمام توان در کنار موسسات مردم نهاد هستم.

انتهای خبر/
يکشنبه ۱۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۵۲
کد مطلب: 27647
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *