800
۰
مسئول نهاد رهبری در امور اهل سنت سراوان مطرح کرد:

نقش ملی بانوان در مشارکت حداکثری جامعه در انتخابات

مسئول نهاد رهبری در امور اهل سنت سراوان گفت: حضور در انتخابات یکی از نقش‌های ملی است که هم زنان و هم مردان باید در آن ایفای نقش کنند و هر چه مشارکت آحاد جامعه در انتخابات بیشتر باشد وحدت و انسجام در جامعه بیشتر خواهد شد.
نقش ملی بانوان در مشارکت حداکثری جامعه در انتخابات
به گزارش پایگاه خبری شستون، مولوی محمد صدیق حقانی در جمع بانوان سراوانی بیان کرد: پانزدهم تیرماه مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور برگزار می‌شود که می‌طلبد تلاش برای مشارکت حداکثری داشته باشیم.

وی افزود: نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می‌دهند و قانون و شریعت اسلام به زنان این حق را داده تا مثل مردان در تعیین سرنوشت خود ایفای نقش کنند.

مسئول نهاد رهبری در امور اهل سنت سراوان، سیب و سوران، مهرستان و گلشن ادامه داد: حضور در انتخابات یکی از نقش‌های ملی است که هم زنان و هم مردان باید در آن ایفای نقش کنند و هر چه مشارکت آحاد جامعه در انتخابات بیشتر باشد وحدت و انسجام در جامعه بیشتر خواهد شد.

مولوی حقانی تصریح کرد: کشور ما دشمنان زیادی دارد و همواره چشم آنها به برگزاری انتخابات است و میزان وفاداری مردم را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهند.

وی اذعان کرد: امیدواریم بانوان در‌چند روز باقیمانده به دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای دعوت مردم به مشارکت حداکثری تلاش ویژه انجام دهند تا مشارکتی در شأن کشور و نظام داشته باشیم.

انتهای خبر/
سه شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب: 27650
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *