800
۰
امام‌جمعه سراوان:

ثبت شکوهی دیگر ار حضور بصیرانه ملت ایران در انتخابات

امام‌جمعه سراوان گفت: مردم بصیر ایران در همه صحنه‌ها حضور پرشور دارند امروز امیدواریم مردم بصیر استان سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان با بصیرت و نشاط در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند تا باعث خنثی‌سازی توطئه دشمن و ثبت شکوه دیگر بر نظام شوند.
ثبت شکوهی دیگر ار حضور بصیرانه ملت ایران در انتخابات
به گزارش پایگاه خبری شستون، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی بامری با اشاره به اینکه در آستانه ماه محرم قرار داریم، بیان کرد: محرم یادآور این قصه است که امام حسین (ع) برای امر به معروف و نهی از منکر و برای اصلاح دین خدا که به انحراف کشیده شده بود قیام کرد.

وی افزود: محرم و عاشورا درست است، از این مکتب که نمایشگاه عبادت، بندگی، جهاد، جان‌فشانی، در مقابل ظلم ایستادن، ولایت پذیری و زندگی و بندگی خداست باید درس بگیریم.

امام‌جمعه سراوان ادامه داد: امروز دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حال برگزاری است، امروز رقابت بین دو نامزد انتخابات است، شور و شوق و مشارکت در دوره قبل داشتیم نشانگر این است مردم ایران اسلامی این انقلاب و نظام را دوست دارند، دشمن را خوب می شناسند و مقابل توطئه دشمن کوتاه نمی‌آیند

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین بامری خاطرنشان کرد: مردم بصیر ایران در همه صحنه‌ها حضور پرشور دارند امروز امیدواریم مردم بصیر استان سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان با بصیرت و نشاط در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند تا باعث خنثی‌سازی توطئه دشمن و ثبت شکوه دیگر بر نظام شوند.

وی تصریح کرد: مردم در همه فتنه‌ها، جنگ‌ها و توطئه‌هایی که بر نظام تحمیل شد حضور پیدا کردند، مردم انقلاب کردند و قدرت و قوت انقلاب مردم هستند، امید است با مشارکت حداکثری باعث قوی‌تر شدن امنیت پایدار و خنثی‌سازی نقشه دشمنان شوند تا عزت و قدرت و عظمت برای ایران اسلامی به ارمغان بیاورند.


امام‌جمعه سراوان گفت: مشارکت و هم انتخاب اصلح بسیار حائز اهمیت است، فردی انتخاب شود که اعتقاد کامل به انقلاب اسلامی داشته و انقلابی باشد. پس از انتخابات همدلی، رفاقت، برادری و مهربانی ایجاد شود. مدافع مظلومان عالم باشد، از جبهه مقاومت با تمام قدرت دفاع کند، دشمن و توطئه دشمن را بشناسد؛امیدواریم رئیس جمهور آینده مانند شهید جمهور خستگی‌ناپذیر، اخلاق مدار و مردمی باشد.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین بامری اذعان کرد: قدردانیم از مردم، علما، روحانیون، سران طوایف و همه اقشار که به خوبی وارد میدان شدند و شکوه و برادری و وحدت را به نمایش گذاشتند امید است امروز هم با مشارکت بالا و هوشمندانه حضور یابند و شکوه دیگر را به نمایش بگذارند.

انتهای خبر/
جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۹
کد مطلب: 27660
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *